Wersja Polska English version

V Międzynarodowa Wystawa AIR FAIR

A przy okazji to nie znam żadnego radnego @Platforma_org który chodziłby po mieście z nożem w kieszeni.

A o sprawie zamordowanego prezydenta Adamowicza ktoś jeszcze pamięta? Bo ja pamiętam jak minister @ZiobroPL obiecywał o bieżących informacjach ze śledztwa. Mijają 4 miesiące i co? i cisza.

To JEST TEN CZAS✌️
Pelna mobilizacja. Jest nas więcej. Pokażmy to w lokalach wyborczych 26 maja.
#KoalicjaEuropejska 🇵🇱 🇪🇺
#PolskawEuropie
Podajcie dalej 🔁
Obserwujcie @KEuropejska

W latach 80. jako młody szczon z otwartymi ustami słuchałem "Chcemy być sobą"...
W życiu bym wtedy nie pomyślał, że kiedyś autor tamtych słów powie coś takiego.
Dziękuję, Mistrzu.

Już za chwilę, w samo południe, na https://t.co/fPWKOCa9EI

20 maja 2011 roku w Bydgoszczy rozpoczęła się V Międzynarodowa Wystawa AIR FAIR, połączona z III Międzynarodową Wystawą Logistyki Służb Mundurowych SUPPLY.

Podczas wystawy zgromadzono przede wszystkim samoloty, ale także pojazdy wojskowe, elementy uzbrojenia oraz sprzęt specjalistyczny służb mundurowych. Na bydgoskie targi przyjechało około osiemdziesięciu wystawców z branży obronnej i lotniczej.

W uroczystości otwarcia targów uczestniczyli przedstawiciele rządu, wojska, parlamentarzyści oraz władze samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Miasta Bydgoszczy. Jednym z zaproszonych gości był również Radosław Sikorski, który ze względu na odbywające się w tym samym czasie spotkanie Ministrów Spraw Zagranicznych Trójkąta Weimarskiego przekazał list gratulacyjny adresowany do uczestników imprezy.

Minister Sikorski złożył serdeczne pozdrowienia i życzenia niezapomnianych wrażeń podczas AIR FAIR 2011. W liście wyraził również słowa uznania i radości z powodu zawarcia przez Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. w Bydgoszczy z amerykańskim koncernem Lockheed Martin pierwszej umowy o uruchomienie serwisu remontowego samolotów F-16. Satysfakcja ministra była tym większa, iż on sam, w obrębie swoich sił sprawczych, podejmował działania, aby bydgoskie wojskowe zakłady lotnicze stały się beneficjentem amerykańskich zobowiązań offsetowych.

Istnieje duża szansa, iż zawarcie powyższej umowy to dopiero początek, miejmy nadzieję, udanej współpracy WZL Nr 2 w Bydgoszczy z Przedsiębiorstwem Lockheed Martin.