Wersja Polska English version

Radosław Sikorski w gronie doradców ds. reform na Ukrainie

Tekstowa wersja rozmowy z @sikorskiradek. Sporo tematów, rozmawialiśmy https://t.co/IuURtbDMET. kujawsko-pomorskiej liście KE, zagrożeniu Polexitem, Jacku Rostowskim, remoncie dworu oraz nowej książce.
https://t.co/pzY2vufjuw

Szef Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Stanislaw Piotrowicz. Obrońca pedofila. 3 razy wnioskowaliśmy o jego odwołanie. W wyborach się to uda!!!

Zero tolerancji. Pamietajmy! Sprawiedliwość dosięgnie każdego czy chowa się w kurii, domu kultury czy w szkole. #WielkiWybór

@SchetynadlaPO :
Wygramy te wybory - i te jesienne. Przywrócimy spokój i zdrowy rozsądek. Polską rządzić będą nie kalkulacje wyborcze Kaczyńskiego a prawo: konstytucja i kodeks karny.
Polska nie będzie na marginesie Europy, a znów wśród jej współprzywódców.
#26v #WielkiWybór

Jak powiedział Prezes 'Wara od naszych dzieci.'

Już za chwilę. https://t.co/y5g3baCKPn

Radosław Sikorski przyjął zaproszenie prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki do udziału w międzynarodowej radzie konsultacyjnej ds. reform.

„- Mogę potwierdzić, że przyjąłem tę ofertę. Jest to oczywiście funkcja honorowa, niezwiązana z jakimkolwiek wynagrodzeniem. Spodziewam się regularnie odwiedzać Ukrainę, gdyż kibicuję reformom, które mają tu miejsce i cieszę się, że Ukraina nadal chce korzystać z polskich doświadczeń” – powiedział PAP Sikorski.

Były szef polskiej dyplomacji przebywał w weekend w Kijowie, gdzie wziął udział w konferencji Jałtańskiej Strategii Europejskiej (YES) – międzynarodowego stowarzyszenia działającego na rzecz zbliżenia Ukrainy z Unią Europejską.

Więcej: tvn24